İnsanlar yaşamlarını sürdürebilmek için paraya ihtiyaç duyuyor. Çalışmak zahmetli olduğundan yada öğrenci olanlar alternatif para kazanma yöntemlerini aramaya başlıyorlar. Bende sizlere 2 yöntem sunacağım.

1. Çılgın tavuklar , Bu site üzerinden çevrimiçi olarak para kazanabilirsiniz. Peki nasıl hemen mantığına geçelim. Öncelikle oyuna  ilk giriş yaptığınızda size bir miktar akçe veriliyor bu akçe ile tavuk satın alıyorsunuz daha sonra bu tavuklar yumurta üretmeye başlıyor.  Bu yumurtaları satıp TL ve Akçe olarak alıyorsunuz. Tek sorun Yumurta depolama sınırı olmasıdır. İlk başta 2000 depo veriyor bunu siz kendiniz akçe ile artırabiliyorsunuz.

2.Whaff Bu bir android telefon uygulamasıdır fakat  paralar dolar üzerinden veriliyor buda sizler için biçilmiş kaftan. Peki nasıl yapılıyor hemen buna geçelim. Öncelikle  hesabınıza giriş yaptığınız zaman size birkaç görev veriliyor günlük bunları tamamladığınız zaman size dolar veriyor. Bu görevler ise bir kaç uygulama indirip 1-3 dakika uygulama içinde aktif bulunmanızdır.

 

Etiketler:,, Okunma 16 Ara 2016

Yazar Hakkında

Anonim {Ahmet Doğukan GÜRBÜZ}ahmetdogukangurbuz@gmail.com

Yorumlar


Sen de Yorumla!