Merhaba. Bu yazımda Lol’de oyun kazanmanın yöntemlerini söyleyeceğim.Öncelikle bu oyun bir takım oyunu bunu asla unutmamak gerekiyor.

Takım oyunu olduğu için bireysel olarak lane de ne kadar başarılı olursak olalım diğer lanelerin kaybetmesi bizim oyunu kaybetmemize neden oluyor ve bu sinire ve hırsa neden oluyor.Bu hırs oyunda kaybetmemiz sırasında argo konuşmaya ve hakarete yönelmemize neden oluyor.

Böyle durumda takımın huzurunu bozmak yerine kendinize  hakim olmalı takımınıza moral vermeli ve karşı tarafın  hata yapmasını beklemelisiniz.Tabi bu süreçte ufak tefek hatalar olabilir bunları telafi ederek “Late”dediğimiz oyun sonunu beklemeliyiz çünkü başta rakip takım kasmış olabilir. Gittikçe yapılan farmlarla ve rakip takımın hatalarıyla alınan katletmelerle takımınız altına doymuş olacaktır.Bu da takımın güçlenmesine karşı rakiplerle eşit olmanız anlamına geliyor.Tabi ki Ejder ve Baron’u unutmamak gerekiyor.

Yapılan bir zamansız Baron sizin elinize geçebilir. Bunu değerlendirmek için ittirmek çok önemlidir. Aldığımız Baron güçlendirmesi  minyonları oldukça güçlendiriyor  bu da rakip kulelerini yıkmak için iyi bir fırsattır. Tabi ki rakip takımın güçlü olduğunu unutmamak gerekir Teamfight’a girmeden kuleleri yok etmek gerekir bu da kuşatarak olmalıdır. Ve böyle yaparak inhibitörleri açmalı gelen süper minyonlarla oyunu bitirmelisiniz.Ve GG!

İyi oyunlar.

Etiketler:,, Okunma 24 Ara 2016

Yazar Hakkında

AnonimYavuz Şahin {Yavuz Şahin}yavuz256111@gmail.com

Yorumlar


Sen de Yorumla!