League of legends her geçen gün yenilenmekte.Bu yenilikler arttıkça oyun içi stratejilerde artıyor.Bu yazımda bu sezonla ilgili bilgiler vereceğim.

Yeni yamayla birlikte Camille şampiyonu da aramıza gelmiş bulunmakta. Çok mobil olan bu şampiyon takımınıza çok faydalı işler çıkarabilir.Yetenekleri, elimizden kaçan şampiyonları yakalamamızda işimize baya yarayacağını düşünüyorum.

Rengar da gelen rework yeniliğiyle Q özelliğinin alan hasarı Team Fight’larda işimize baya yarayabilir.Çoğunlukla ormanda oynanan Rengar soloda da rakiplerini rahatlıkla bozguna uğratabilir.

Ve gelelim Zac heromuza E yeteneğinin menzili ile düşmanlarının karşısına aniden çıkarak şaşırtıcı işler çıkarabiliyor.Tank olmasına rağmen hasarının yüksek olması ayrıca bir hava katıyor.Ormanda rahatlıkla üstünlük kurabiliyor.

Ve tabi ki de Ezreal. Ezreal da lane safhasında kasılması gereken bir şampiyon. Late herosu olan bu şampiyon ileri seviyelere geldiğinde  rakiplerine oldukça kuvvetli hasar çıkarabiliyor.

ve son olarak Bard şampiyonu.Yetenekleriyle karşı tarafı bezdiren bu şampiyon kaçma da uzman. Laneye  yapılan baskını çok kolay durdurabilir ve kolaylıkla nişancısını kurtarabilir.

 

 

 

Etiketler:,, Okunma 24 Ara 2016

Yazar Hakkında

AnonimYavuz Şahin {Yavuz Şahin}yavuz256111@gmail.com

Yorumlar


Sen de Yorumla!