2016 yılına damga gibi vuran Mobile Legends. Moba tarzını androide getirmiş bulunmakta.Kendisini sürekli yenileyen bu oyun keyifli vakit geçirmenizi sağlayabilir.

Androidde 4,5 Notu ile kendisini sevdirmeyi başarmışa benziyor.Türklerin çoğunluğu oynadığı gibi yabancı ülkelerinde baya hoşuna gitmişe benziyor.Dereceli sistemi de bulunmaktadır.

Oyuna başladığınız sırada 2 şampiyonunuz oluyor ve botlara karşı öğretici amaçlı maçlar yapıyorsunuz.Görevler yaparak hazinenizi genişletip yeni şampiyonlar açabilirsiniz.En az 5 şampiyon yaptığınızda dereceli sistemine giriş yapabiliyorsunuz.Her kümenin kendine özel ödülleri vardır bunları kazanabilmek için zorlu rakiplerinizi yenmeniz gerekiyor.

Tabi ki her oyunda olduğu gibi bu oyunda arkadaşsız güzel olacağını sanmıyorum.Bunu size sunmakta keyifle oyunu arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz.

Bu oyunda kazanmanın sırrı.Her moba oyunlarında olduğu gibi “ayrık ittirme” ön planda.Rakipleriniz size karşı üstünlük kuruyor ise rakiple savaşmayı tercih etmek yerine rakiplerden fırsat bekleyip başka işle uğraşırken boş koridoru temizleyerek kule almanız sizi galibiyete götürecektir.

Oyunun kullanıcısının fazla olduğunu yükleme sayısından ya da eşleştirme sırasının erken gelmesinden anlayabiliyoruz.

Dediğim gibi herkesin gönlünde taht kurmuş bu oyunla birlikte arkadaşlarınızla güzel vakitler geçireceğinize inanıyorum.

İyi oyunlar…

Etiketler:,, Okunma 24 Ara 2016

Yazar Hakkında

AnonimYavuz Şahin {Yavuz Şahin}yavuz256111@gmail.com

Yorumlar


Sen de Yorumla!