Telefonlar gün geçtikçe daha güçleniyor ve daha iyi oyunlarda popüler olmaya başlıyor. Bende sizler için her yerde oynayabileceğiniz vakit geçirmek adına 3 tane güzel oyun önereceğim.

1.HIT: Bu oyun mobil platform adına çıkarılmış en iyi oyunlardan bir tanesidir aslında. Bilgisayarda oynadığımız MMORPG tarzı oyunları aratmayacak nitelikte. Biraz oyunun içeriğinden bahsedeyim. Oyunda bir çok harita bulunmakta ve haritalarda birden fazla çeşitli canavarlar bulunmakta siz bu bölümleri geçtikçe seviye alıyor ve güçleniyorsunuz. Savaşçı, büyücü tarzında karakterler bulunmakta. Haritalar her geçen gün artmakta ve yenilikler çoğalmaya devam etmekte.

2.Brothers İn Arms 3 :  Bilgisayarda severek oynadığımız call of duty serilerini aratmayacak şekilde tasarlanmış olan bu oyunu oynaması oldukça zevkli ve vakit geçirmek için birebirdir. Oyunun yapımcısı olan şirket  ise Gameloft`tur.  Oyundan biraz bahsedecek olursam, konusu  2.dünya savaşını anlatmaktadır ve 2.dünya savaşında yaşamış bir çok savaşı anlatmaktadır. Ayrıca Multiplayer seçeneği bile mevut.

3.Dawn Of Titans: Stratej tarzı oyunları seven insanlar için oynaması gereken bir oyun olduğunu söylemek isterim. Oynarken kafanızı oyundan kaldıramıyorsunuz gerçekten vakit geçirmek adına bu oyunda birebir. Oyunun konusu ise söyle size ilk başta bir krallık veriliyor ve kısa bir eğitimi bulunuyor bu eğitimde oyunu az da olsa çözüyorsunuz daha sonra krallığınız da asker yapabilir diğer krallıklara saldırabilirsiniz. Askerlere tüm komutaları siz vermektesiniz.

Etiketler:,, Okunma 20 Ara 2016

Yazar Hakkında

Anonim {Ahmet Doğukan GÜRBÜZ}ahmetdogukangurbuz@gmail.com

Yorumlar

Yorumlar(1 )
  • google
   google 20 Aralık 2016

   Nice post. I was checking constantly this weblog
   and I’m inspired! Very helpful info specifically the remaining phase 🙂 I deal with
   such info much. I was looking for this particular information for a long time.

   Thanks and good luck. http://google.com


Sen de Yorumla!